Marmara Göz
ÖNCÜ DÖNER
Akgün Restoran mayıs başlangıç

Kayıp Akyazılı Ahmet Toprak, ormanda bulundu

23-07-2022 19:54:15 - AKYAZI
Kayıp Akyazılı Ahmet Toprak, ormanda bulundu

İstanbul'da yaşayan ve kurban bayramının birinci günü kaybolan Akyazılı 48 yaşındaki iki çocuk babası Ahmet Toprak, kızını arayıp helallik istedi.

Özgür Adımlar
Kızının gözyaşlarına dayanamayan baba, yerini söyledi. Ailesi kayıp adamı ormanda buldu.
 
 
Edinilen bilgiye göre, İstanbul Kartal'da yaşayan Ahmet Toprak, bayramın birinci günü işe gitmek üzere evden çıktı. İşe gitmeyen evine dönmeyen Toprak'tan haber alamayan ailesi, polise kayıp başvurusunda bulundu.
 
Ümraniye'deki bir AVM'de bulunan Bowling salonunda çalışan Toprak'ın ailesi ve yakınları onu bulabilmek için adeta seferber oldu.
 
Toprak'ı bulabilmek için evden ayrıldıktan sonra gittiği güzergahlardaki bina ve iş yerlerinin güvenlik kameralarını inceleyen yakınları bir noktadan sonra izini kaybetti.
 
Sosyal medyada Ahmet Toprak'ın fotoğrafını paylayan ailesi ve yakınları, görenlerden 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aramalarını istedi.
 
Ekonomik sorunlar yaşayan Ahmet Toprak, kızını telefonla arayıp helallik istedi. Kızının gözyaşlarına dayanamayan baba, Kadıköy'de ormanlık alanda olduğunu haber verdi. Ailesi kısa sürede yanına giderek Ahmet Toprak'a ulaştı ve evine dönmesini sağladı.
 
Toprak'ın kayıp olduğu sürede parklarda ve ormanlık alanda kaldığı bu nedenle ayaklarında şişlikler oluştuğu öğrenildi.
Elli4Park

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akyazı'da hafızlığı tamamlayan 39 öğrenci için icazet programı
1 / 15
BELLONA
Akyazı Emlak

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Çarşı Pazar