Beşkardeşler online alışveriş
Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Whatsapp iletişim
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun 2

İL TARIM MÜDÜRÜ NURİ ALDAN ATSO BAŞKANI BAYRAKTARA İADEYİ ZİYARET

20-03-2020 12:03:43 - AKYAZI
354 OKUNMA | 622 HİT
İL TARIM MÜDÜRÜ NURİ ALDAN ATSO BAŞKANI BAYRAKTARA İADEYİ ZİYARET

Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nden, ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar'a ziyaret.

Özgür Adımlar
Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Nuri Al, İl Müdür Yardımcısı Ümit Erol, Akyazı İlçe Tarım ve Orman Müdürü Veysel Meydan ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar’a, iadeyi ziyaret gerçekleştirdiler.
       
Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Nuri AL’ a Tarım alanlarının heba olmaması için ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgi alış verişinde bulundular. Tarımın, Sanayinin, Turizm’in iç içe olduğu bu güzel ilçede Tarım alanlarının Sanayi alanlarına dönüştürülmemesi için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini, 1’inci ve 2’in sınıf Tarım alanlarının Tarımda değerlendirilip istifade edilmesi ve şart olduğunu ifade ettiler.
 
Tarım alanlarının heba olmaması için birlik ve beraberlik içersinde hareket edileceğini dile getirerek, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar İl Tarım Müdürü Nuri AL, İl Tarım Müdür Yardımcısı Ümit Erol, Akyazı İlçe Tarım ve Orman Müdürü Veysel Meydan’a  yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek kendilerine görevlerinde başarılar diledi.
Pizza Park
İL TARIM MÜDÜRÜ NURİ ALDAN ATSO BAŞKANI BAYRAKTARA İADEYİ ZİYARET
Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
İşte Akyazı Sağlık Kampüsü'nün görseli
1 / 15
Servet Usta Akyazı
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama