Senin algıda sıkıntı var herhalde bizde diyoruzki derdin buysa böyle yaz yada ara haber sitesini muhtara ne dil uzatıyorsın haber siteleri herkesten haber alır whatsap hattından özellikle al beni haber yap demez ikincisi güzleğe farklı olanak sağlandığı yok bu algıyı bırakın güzlek hasan akcan zamanında asfaltlandı muhtar ve köylü devamını getirdi korudu etti üzerine kattı bir gün çık kahvelerinde bi çay iç anlarsın yardımlaşmayı kimseye dil uzatma bilip bilmeden insanların şevkini kırmayın..
Ne kıvıracam sen anlamakta güçlük çekiyorsun heralde algılarında bir problem var. Ben diyorum ki neden bu kadar gündem oluyor özellikle bu güzlek mahallesi muhtarı. Adamın derdi reklam değil diyorsun video çekip çekip Akyazı habere atabiliyor ama derdi reklam olmak değil. Benim mahallemin muhtarı da elinden geldiğince herşeyi yapıyor olanaklar sağlandığı sürece. Ama güzlek kuzuluk gibi mahallelere daha farklı olanaklar sağlandığı için maalesef ki merkezden daha iyi yolları var haklısın.
Hangi muhtar yapıyor bu dediklerini? Güzleğe çıkana kadar 10 tane mahalle geçiyorum yollar köstebek sokaklar perişan adamın güzleğe çıkardığı hizmeti bi taraflarını kaldırıp merkeze getiremiyor merkez muhtarları ne anlatyorsun derdin ada caddesiyse onunla ilgli yorum yap kıvırma gitmediğin geçmediğin belli adam haddinden fazla iş yapyor orda gündemde olsun her gün boş beleş bir sürü haber çıkıyor onlara yaz yada seninki fesatlık dayı
Allah razı olsun, Bilen bilir muhtarın hizmetlerini, Çekemeyenler boş konuşmasın.
Arkadaşlar ne çok biliyorsunuz. Muhtarlık yaptığı mahallenin sorunlarıyla ilgilenmek için seçilmedi mi zaten? Biri yazmış fesatlık bilmem ne neyini çekemicem tanımam etmem beni de alakadar etmez yaylaya gitmem köyünün yolundan geçmem. Tavrım sadece bu kadar çok gündem olmasından yana ilçemizde bu kadar sorun varken. Ada caddesi mesela şuan Akyazı için ciddi bir sorun bakalım Akyazı haber ne zaman haber yapacak merak ediyorum. Güzleğe kadar ulaşılabildiğine göre ada caddesinden de geçmişlerdir.
Bilip bilmeden boş konuşuyorsunuz adam ne Reyting peşinde nede yapması gerekeni yapıyor iki günde bir sürü hayvanı insanı aracı kurtardı bu muhtar birde ölmek üzere olan bi adamı yapmak zorundamıydı arardı afatı bakardı keyfine bu karda adam yaylaya çıkacak orda mahsur kalacak bu muhtarın zaten yapması gereken olacak yok ya hasetinizden kudurmayın işinize bakın bi halt yaptığınız yok yapanı işinden soğutmayın
Kullanıcı habere girmezsin olur biter boş beleş konuşma sırf muhalefet olsun diye yorum yaptığın her halinden belli cesaret edip erkek gibi isminle yap yorumunu hangi muhtar yapılması gerekeni yapyor? Adam istese oturur belediyeye haber verir bakar işine iki günde o yaylada kaç araba kaç insan kurtardı o muhtar haberin varmı yok oturduğun yerden sallama adam yapmasa kimse yolları neden açmıyorsun diyemez istese oturur sıcacık evinde bakar işine gevezelik yapma
Adamsın. Kıral yapamayanlar fesatlar utansın.
Allah muhtarımızdan razı olsun elinden geldiğince her işe koşuyor geçmiş yıllarda haftalarca yollar kapalı kalıyordu bazen 15 gün elektrik kesintisi yaşıyorduk şimdi 1 gün en fazla oda hava şartları müsade etmez veya arızalar çok olursa çekemeyenlere ne diyorduk...
Muhtar işini iyi yaptığı için çok konuşuluyo adam köyünü seviyo bukadar basit hakkını veremeyenler düşünsün
Herkes işini yapıyor abartılacak durum yok.Sosyal platformda ve basında görülmeselerde diğer Muhtar arkadaşlar da görevini yapıyor. Ne gerek var böyle habere. Her kim görev bilinci ile Halka hizmet ediyor ise teşekkürler.
Hangi muhtar yapıyor adam belediyeni kara yollarının yapmadığını yapıyor helal olsun der geçersin not muhtarı tanımam o köyden de değilim akrabam hiç değil herşeye muhalefet bi kesim var malisef hiç bir hayırı olmaz vatana millete ama eleştiri yapar .
Way be mini belediye olmuş arkadaş aferim paşkanın yolları açık olsun Kayar mayar animallah amannnn diiimmm….
Muhtar her zaman reytingi yapıy0r
Bu muhtar duyarlı bilinçli tebrik ediyorum, belediyenin ekipleri nerde ovadaki köylerde dranaj kanallarını kapatıp yaya kaldırım yaptılar adfaltlar gölete döndü ne olcak bu milletin hali
Kullanıcı. Arkadaş bende senin bu anlayışını anlamıyorum. Belediyenin yapamadığı bir işi muhtar yapıyorsa bu adamın emeğine sağlık Allah razı olsun demek yeterli olur. Ben ak i karası bilmem kim hizmet goturuyorsa tesekkur etmeyi borç bilirim. Bu iş reklam işi değil gönül işi. Muhtar kendini bu işe adamış gücü yettiği kadar urasiyor. Darısı belediye başkanının başına. Başka muhtarlarda urasiyor onlarda burda yayınlanıyor. Sizden isteyim sadece emeye saygı lütfen. Selametle..
Sayın muhtar k0yüne belediyeden her dediğini yaptırdı belediye gidipte 0rayı küreydi iyi 0lurdu
Kullanici....evet yapmak (actirmak) zorunda ama kendi aracinla degil.muhtar kendi araciyla yapmak zorunda degil dikkatinizi cekerim kendi araciyla kendi calisiyor. Helal muhtara
Muhtarım belediye başkanı adayı neden olmuyorsunuz
Bu adamı övmenizdeki sebeb nedir anlamadım heryerde bu adamı haber yapıyorsunuz .yanlış haberler bunlar yapmayın lütfen.
hahaha görecez tabi bunlar eşkiyaaaa anlamadınız mı güzel kardeşim tövbe tövbe ya primciler bunlar belediye de buna yer verdi kafasına göre insanları sokuyor çıkarıyor görün bunlarıııı görünnnn allah sizden hesap sorsun inşallah
Yok anlamadığım zaten bunlar yapılması gereken işler değil mi ? Sürekli bu muhtarı haberde görmek zorundamıyız ? Akyazı haber ile bir işbirliği veya akrabalığı falan varda biz mi bilmiyoruz.
Reklamda Bilal Başkanıda Geçtimuhtar
Muhtarım emeğine sağlık başarılar
Helal olsun selim abim