Akyazı Belediyesi bung
ETÇiM
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Foto Ferit Stüdyo

Eski Oryantel Yeni Satıcı

29-06-2018 11:29:27 - AKYAZI
2821 OKUNMA | 5314 HİT
Eski Oryantel Yeni Satıcı

Jandarma İstihbarat ekiplerinin uzun süredir takip ettikleri satıcı suçüstü yakalandı.

Akyazu Nuh Halı Yıkama
28 Haziran 2018 Tarihinde Jandarma İstihbarat ve Karasu İlçe Jandarma Komutanlığının yapmış oldukları bir operasyon ile Ç.T. isimli şüpheli eski oryantal, yeni uyuşturucu satıcısını kıskıvrak yakaladı.
Uzun süredir takip altındaki uyuşturucu satıcısı Ç.T. isimli kadın, Sakarya Karasu ilçesine bağlı Limandere ve Yuvalıdere Mahallelerinde 34 NT …. Plakalı aracı ile uyuşturucu madde (Skank) sattığı şüphesi ile Cumhuriyet Savcılığının vermiş olduğu arama ve el koyma talimatı ile durdurularak aracında arama yapıldı.
Üst araması yapılan Ç.T isimli uyuşturucu madde satıcısının el çantasında 24 paket naylon torba içerisinde Skank olduğu değerlendirilen uyuşturucu ve uyarıcı madde ve 1 adet sarılmış (fişek) Skank maddesi ile bu ticarette kullanıldığı değerlendirilen 970 TL nakit para ele geçirilmiştir. 
Araçta yapılan detaylı aramada da sürücü direksiyon altında kâğıda sarılı vaziyette 3 paket Skank uyuşturucu maddesi daha bulunmuştur. Arama da ele geçirilen malzemelere el konulmuştur.
Cumhuriyet Savcısının talimatıyla Ç.T. gözaltına alınmış olup, mevcutlu olarak Adliyeye sev edileceği bildirilmiştir.
Ekip İnşaat & Hafriyat
Eski Oryantel Yeni Satıcı
Karaktem Halı Yıkama

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Öğrenci ve öğretmenlere  Okul Geçidi Görevlisi Eğitimi verildi
1 / 15
METEX HALI YIKAMA
Akyazı Panjur

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama