BİLAL SOYKAN EKREM YÜCE
Aydın Metal
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Pak Temizlik Marketleri Kozmetik

Eski Oryantel Yeni Satıcı

29-06-2018 11:29:27 - AKYAZI
2908 OKUNMA | 5407 HİT
Eski Oryantel Yeni Satıcı

Jandarma İstihbarat ekiplerinin uzun süredir takip ettikleri satıcı suçüstü yakalandı.

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
28 Haziran 2018 Tarihinde Jandarma İstihbarat ve Karasu İlçe Jandarma Komutanlığının yapmış oldukları bir operasyon ile Ç.T. isimli şüpheli eski oryantal, yeni uyuşturucu satıcısını kıskıvrak yakaladı.
Uzun süredir takip altındaki uyuşturucu satıcısı Ç.T. isimli kadın, Sakarya Karasu ilçesine bağlı Limandere ve Yuvalıdere Mahallelerinde 34 NT …. Plakalı aracı ile uyuşturucu madde (Skank) sattığı şüphesi ile Cumhuriyet Savcılığının vermiş olduğu arama ve el koyma talimatı ile durdurularak aracında arama yapıldı.
Üst araması yapılan Ç.T isimli uyuşturucu madde satıcısının el çantasında 24 paket naylon torba içerisinde Skank olduğu değerlendirilen uyuşturucu ve uyarıcı madde ve 1 adet sarılmış (fişek) Skank maddesi ile bu ticarette kullanıldığı değerlendirilen 970 TL nakit para ele geçirilmiştir. 
Araçta yapılan detaylı aramada da sürücü direksiyon altında kâğıda sarılı vaziyette 3 paket Skank uyuşturucu maddesi daha bulunmuştur. Arama da ele geçirilen malzemelere el konulmuştur.
Cumhuriyet Savcısının talimatıyla Ç.T. gözaltına alınmış olup, mevcutlu olarak Adliyeye sev edileceği bildirilmiştir.
Güven Yapı
Eski Oryantel Yeni Satıcı
İlhan Halı Yıkama Akyazı

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Yongalık ve Taşburunda coşkulu karşılama
1 / 15
METEX HALI YIKAMA
SRC Kursu Akyazı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama