Çarşı Pazar
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Akyazı Emlak

Emsey Termal A.Ş Genel Müdürü Durmaz Akyazı Haber’i Ziyaret Etti

12-02-2018 09:37:27 - AKYAZI
1425 OKUNMA | 2302 HİT
Emsey Termal A.Ş Genel Müdürü Durmaz Akyazı Haber’i Ziyaret Etti

Akyazı ilçesi Taşburun ve Salihiye Mahalleleri arasında araziye yapılacak olan Dev termal çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Akyazu Nuh Halı Yıkama
EMSEY Termal Enerji Sağlık Gıda İçecek Turizm A.Ş Genel Müdürü Yunus Durmaz, Akyazı Haber'i ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
Akyazı Taşburun ve Salihiye Mahallesi civarına yapacakları otelle ilgili bürokratik işlemlerin bitirildiğini kaydeden Durmaz, otel inşaatına bu yılın üçüncü çeyreğinde başlayacaklarını ifade etti. 
Genel Müdür Durmaz; "Yapacağımız otel 347 oda kapasiteli. 288 standart oda, 34 aile odası 10 VİP suit, 4 bahçe VIP odası, 1 adet kral dairesi olacak şekilde projelendirildi. Otelimizde ayrıca spa, fitness, fizik tedavi, düğün salonu, restoran, kongre ve toplantı salonları, termal kür merkezi, sosyal tesis, otopark gibi üniteler yer alacak" dedi.
 
AKYAZI'YI CAZİP BÖLGE HALİNE GETİRECEK
 
Otelin Akyazı’yı daha cazip bölge haline getireceğine vurgu yapan Durmaz şunları söyledi; "Ayrıca Reşadiye Mahallesi civarında 100 dönümün üzerinde yerimiz mevcut. Bu bölgeye de ilerleyen dönemlerde devremülk projemize ve termal enerji altyapısı bulunan çok büyük bir sera projemiz var. Tüm bu projeleri Akyazı ilçesinde gerçekleştireceğiz.”
 
Akyazı Haber İmtiyaz sahibi Ali Yıldırım ise ilçeye gelecek olan her türlü yatırımı desteklediklerini belirterek “ Fizibilite ve bürokratik çalışmaların bitmesi ve bu yıl projenin başlayacak olması son derece memnuniyet verici. Yatırımın ilçemize yansımaları olacaktır. Gerek istihdam gerekse tedarik aşamasında ilçemizde birçok sektörü tetikleyecektir. Ankara ve İstanbul’un ortasında ve yol güzergâhında olan ilçemize daha fazla turizm yatırımı gelmesini ümit ediyoruz. Bu yatırımlar neticesinde İstanbul Ankara hızlı tren projesi için Kuzuluk veya Akyazı civarında bir durak bırakılmasında arzuluyoruz.  Yatırımınız hayırlı olsun “diye konuştu. 
Ekip İnşaat & Hafriyat
Emsey Termal A.Ş Genel Müdürü Durmaz Akyazı Haber’i Ziyaret Etti
Ekip İnşaat & Hafriyat
Emsey Termal A.Ş Genel Müdürü Durmaz Akyazı Haber’i Ziyaret Etti

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Kaskı hayatını kurtardı
1 / 15
ÇAĞRI OTOMOTİV
Kebapçı Müdür

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama