Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
AKTAŞ SÜRÜCÜ

Dane mısır desteğinde süre uzatıldı

12-06-2019 12:25:30 - AKYAZI
632 OKUNMA | 852 HİT
Dane mısır desteğinde süre uzatıldı

Akyazı Ziraat Odası Başkanı A. Şener Bayraktar, dane mısır fark ödemesi desteğinde belge teslim tarihinin 28 Haziran'a kadar uzatıldığını söyledi.

AKYAZI PANJUR
Bayraktar, yaptığı açıklamada, bitkisel üretimin desteklenmesi kapsamında dane mısır fark ödemesi desteğine ilişkin belge teslim tarihinin uzatıldığını bildirdi. 
 
Bayraktar, Tarım ve Orman Bakanlığının Bitkisel Üretime Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair Tebliğ'de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğin Resmi Gazete'de yayımlandığını kaydederek; "
 
Tebliğle, dane mısıra ilişkin fark ödemesi desteklerine ilişkin uygulama takviminde değişiklik yapıldı. Buna göre, başvuruya ilişkin belgelelerin il/ilçe müdürlüklerine teslim tarihi 30 Nisan yerine 28 Haziran 2019 olarak belirlenirken, kesin icmallerin Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğüne gönderilmesi için belirlenen tarih de mayıs yerine temmuz olarak değiştirildi.
 
Destekleme talep formunun teslimine ilişkin tarih de buna göre, 28 Haziran olarak belirlendi. Başvuru için gereken borsa tescil beyannamesi de 12 Temmuz 2019'a kadar verilebilecek. Tebliğ, 1 Ocak 2018 tarihinden geçerli olmak üzere yürürlüğe girdi." dedi.
Güven Yapı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Bayan Öğretmenden Özel Matematik Dersi
1 / 15
ÇAĞRI OTOMOTİV
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama