Beşkardeşler 17072019
ETÇiM
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Ballıkaya müjdesi

19-03-2019 16:29:20 - AKYAZI
4347 OKUNMA | 6989 HİT
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Ballıkaya müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Demokrasi Meydanı’ndan düzenlenen Sakarya mitinginde Akyazı Ballıkaya Barajı ile ilgili müjde verdi.

AKYAZI PANJUR
Demokrasi Meyda'nında düzenlenen mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan,Sakarya en ağır imtihanlara tabi tutulup hepsinden de alnının akıyla çıktığını ifade etti. "Sakarya'nın gönlü vatan aşkıyla 4 mevsim baharı yaşıyor" diyen Erdoğan, baharın müjdecisi cemrelerin 31 Mart'ta sandıklara da düşeceğini söyledi. 
 
 Sakarya'da 17 yılda 24 katrilyon yatırım yaptıklarını vurgulayan Erdoğan; "28 bin seyirci kapasiteli bir stadyum, futbol sahaları yaptık. Millet bahçelerinin yapımına başlıyoruz. Sağlıkta bin 335 yataklı 17'si hastane olmak üzere 47 adet sağlık tesisini şehrimize kazandırdık. Sakarya Şehir Hastanesi'nin yapımına yakında başlıyoruz.İmar barışı ile 179 bin Sakaryalı kardeşimizin sorununu çözdük. 133 kilometreden aldığımız bölünmüş yol uzunluğunu 401 kilometreye çıkardık. Çatalca-Yassıören kesimiyle Habibler kavşağının resmi açılışını 3 gün önce Çatalca'da yaptık.Sakarya'ya hızlı treni getirmenin yanı sıra kente hızlı tren fabrikasını kurmak da bize nasip oldu. Ankara-İstanbul yüksek hızlı tren hattı aynı zamanda Sakarya'nın projesidir.  Türkiye teknolojisi bulunmayan modern metro araçlarını artık Sakarya'da üretiyoruz. Karasu Limanı'nı tamamyarak işletmeye açtık. Bu liman Karadeniz'den dünyaya açılan kapı olmaya adaydır.
 
BALLIKAYA BARAJINI YAKINDA HİZMETE AÇIYORUZ
 
Gebze-Halkalı hızlı tren hattı İpek Demiryolu hattının ülkemizden geçen bölümü için çok önemlidir. Adapazarı-Pendik arasında tren seferleri başladı. Ballıkaya Barajını da yakında hizmete açıyoruz. Sulama tesisleriyle bin dekar araziyi daha sulamaya açacağız.Sakaryalı çiftçilere 1,4 milyar lira tarımsal destek verdik.Yatırımcılarımızı 13 katrilyon liralık yatırım teşvikiyle destekleyerek ilave istihdam oluşturduk.
Ekip İnşaat & Hafriyat
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Ballıkaya müjdesi
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Ballıkaya müjdesi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Akyazı Stadyumu ve Atatürk Spor Salonu bakıma alındı
1 / 15
Elli4Park
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama