Beşkardeşler 26.06.2019
Çarşı Pazar
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Çöpler toplanmıyor iddiasına yanıt Algı olşturulmaya çalışılıyor

26-02-2019 11:11:08 - AKYAZI
1406 OKUNMA | 1968 HİT
Çöpler toplanmıyor iddiasına yanıt Algı olşturulmaya çalışılıyor

Akyazı'da çöplerin toplanmadığı yönündeki haberlere ikişkin açıklama yapan Akyazı Belediyesi, iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Selman Bisiklet
Akyazı'da belediye ekiplerinin çöpleri toplamadığı yönünde sosyal medyada yapılan yorumlar ve bazı medya kuruluşlarında çıkan haberlere ilişkin Akyazı Belediyesi açıklama yaptı. 
Çöplerin toplanmadığı iddiasının gerçek dışı olduğunu belirten belediye yetkilileri, çöplerin mahallelerden düzenli şekilde toplandığını kaydetti. 
Sadece bir bölgede yarım gün alınamayan çöplerin sanki günlerce toplanmamış gibi gösterilerek belediyenin hedef alındığını anlatan yetkililer, mahallelerden belirlenen zamanlarda yaklaşık günde 100 ton çöp toplandığını bildirdi.
 
Toplanan çöplerin Büyükşehir'in katı atık toplama merkezine gönderildiğini açıklayan yetkililer, "
Sadece bir bölgede yarım gün aksaklıktan dolayı toplanamayan çöpler sanki günlerce toplanmıyormuş gibi gösterilip sosyal medyada algı oluşturuluyor. 
İlçeden günlük 100 ton çöp topluyoruz. Bir gün çöpler toplanmasa Akyazı'ya girilmez. Bu şekilde gerçek dışı söylemlerle algı oluşturulmak isteniyor. Çöpler ilçeden düzenli şekilde toplanıyor. Bu konuda bir sıkıntı söz konusu değil" şeklinde konuştu.
İlhan Halı Yıkama Akyazı
Çöpler toplanmıyor iddiasına yanıt Algı olşturulmaya çalışılıyor
Ekip İnşaat & Hafriyat

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Milyonlarca hastayı ilgilendiren karar
1 / 15
Murat Optik
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama