İşin reklamı yok olsaydı bu olmazdı ama şimdi reklam oldu
ak parti belediyeciliği normal kim gelirse gelsin değişmez
İlla bir kaza yada bişey olması lazım
akyazıda belediye var mı türkiyede belediye var mı türkiye de hükümet var mı yok türkiyede tek adam var. herşeye o karar veriyor ama hep de yanlış karar siz bu kafayla daha çok toprağa carparsınız
Yine şaşırdık mı hayır
Bu kaçıncıdır yav bekedşye başkanı meclşs üyeleri fen işleri müdürü akyazıda yokmu kontrol edecek o toprak yığunını alacan bilalin kafasından aşağı dökecen
İş işten geçtikten sonra yapmayı seviyorlar ya ölmen lazım yada zarar görmen lazım yoksa öyle bırakıyorlar
Yemin ediyorum gelmiş geçmiş en beceriksiz belediye dönemi
Yorumlar enfes yerine ulaşmışsa ne ala ama faydası olmucak dua boş fındık
bu calismalari yonlendiren yetkili kisinin gercekten bir yonetim belgesi yada diplamasi var mi bu arkadasin bi bakin ya akyazi ve 72 mahallenin de en az 60 tanesinde yollar icler acisi bunu kor cahile verseniz bu duruma getirmez isterseniz kendinizi bir sorgulayin
Şöyle düşünelim diyelim ordan ambulans geçmesi gerekti ambulans geçerken aynısı ambulansa olsa Allah korusun takla arsa hoş olurmu veya o kaza yapan gençler takla atsaydı bişe olsaydı yada bi çocuğa veya birine çarpsa nolurdu Allah korumuş gene burda kim nekadar sövsede ağır konuşmada kimse bişe diyemez böyle bi sistem olamaz zaten kim ne dese boş beyinlere işlemiyor ya neyse kaza yapan gençlere geçmiş olsun
Burdan belediye ve yolu yapan yetkililere sesleniyorum hadi hadi rögar çalışması nedeyile kazı yaptınız eyvallah toprak yığınını neden orda bıraktınız amaç ne yani o toprak yığınını başkanın kapısına dökmek lazım aslında pazar yerinide yapmışlar pardon yapmaya çalışmışlar bi kısmı yüksek bi kısmı alçak millet takılıp düşecek öyle mi iş yapılır komiksiniz yapmayın :))
Akyazida liyaketten uzak torpille işçi alınırsa torpille idareciler olursa olucagi yarım yamalak iş olur.