büuük birlik bu sefer osman karaoğlan ve ahmet yıldırım kardeşime evet diyoruz
Büyük Birlik Partisi Osman karaoğlan'a ve Ahmet Yıldırım'a çıkmış olduğu yolda başarılar dileriz
Oyum Bbp partisine Ve Enis Altıntaş kardeşime tam destek
Meyve veren ağaç taslanir ümit temiz kardeşim başarılarının devamını diliyoruz
Enis abi candır az çok tanıyan varsa bilir Osman Karaoğlan’la beraber çok iyi şeyler başarabilir biz inanıyoruz sizde inanın destekleyin :)
partiye değil çalışacak olan adama oylar gençler
OSMAN KARAOĞLAN / ENİS ALTINTAŞ sonuna kadar tam destek güzel şeyler başaracağız inşallah
Yok arkadaş yok, Kendine hayrı olmayan insanlar var burda. Akyazı köyümüze hizmet edecek yeterli kadro yok burda. Genede başarılar dilerim. Vatandaş Ve Siyasi adlı kişilerin dediği gibi Hasan hoca ve osman beyin Ya birleşmesi lazım Yada birinin çelilmesi lazım. Böyle giderse Bilo gene az bir farkla başkan olur
Ümit abi varsa sıkıntı yok akyazı eminellerde başarılar abi
listede ümit temiz,samet kılınç ve enis gibi bir çok genç isim var böylesine muhsin yazıcıoğlunun izinden gidebilecek gençlerin olması çok güzel. BBP Akyazı bu sefer çok çalışıyor tebrikler
Ümit temiz kardesim basarilar sen adamin dibisin basarilar kardesim
Güzel bir akyazı için osman karaoğlan
Bu güne kadar Akp destekledim artık kabak tadı verdi hizmet 0. Bu sefer oyum Genç ve dinamik kadrosu ile Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinden geleceğini temin eden bu gençlere
yanlış mı gördüm listenin sonunda Kemal Kaliçdemi var ..tövbe estağfurullahh
Enis abi adamdır gerisi yalandır
Sonuna kadar Enis Altıntaş
Enis abi sonuna kadar senin arkandayız listenin başı sonu farketmez sen bizim için çok değerlisin
Sonuna kadar tam destek enis Altıntaş
Enis Altıntaş kendisini çok yakından tanırım Değil Meclis üyesi adayı belediye başkanı olsa akyazıyı çok iyi yerlere getirebilir ben buna inanıyorum sonuna kadar kendisini destekliyorum sizinde desteklerinizi bekliyoruz :)
Selamın aleyküm Enis devrem Askerde çok yatdin Simdi kosturma zamanı Hayırlı mübarek olsun Devrem arkandayiz
Cıkdıgın Yolda Başarılar Enis Altıntaş kardeşim Liste sonu bası sana fark etmez Senin Yuregin arkandaki Abilerin Yeter Sen yuru biz koşarız
eğer kazanmak istiyorsalar birleşmeleri lazım yoksa yenilgi kaçınılmaz listeye lafım yok bence güzel liste
Tam bi fiyasko, Bayağı ümitliydim. Ama yanılmışım. 2-3 kişi hariç gerisi boş. Listeyi gözden geçirmen lazım karaoğlan. Bu liste iş yapmaz. Bence hasan hocayla birleşip akpyi indirin Yada çekilin. Akyazıya bi 5 sene daha yazık etmeyin
Biz halk olarak sizi sandıkta birleştirip kibirliler takımından kurtaracağız Akyazıyı …
Oyum Bbp partisine Ve Enis Altıntaş dostuma tam desdek
Buzamana kadar hep ak partiyi destekledim fakat bi faydasını hiç göremedim yolların halı ortada Ahmet Yıldırım kardeşim ve Osman başkanla herşey değişecek inşallah büyük Birlik partisine destek verecez hep beraber göreceğiz akyazı için neler yapılacak Bilal Soykan akyazıyi yedi bitirdi.Degisim sart
Ahmet abim e yakişir siyasetin içinde olmasa bile siyasi gücü çok kuvvetli bir insan her ne olursa olsun yanımızda olan bir insan senin peşinden geliyoruz abi
Can dostum Enis Altıntaş Sona yazılmana Cok kızdım Senin icin sonu Başı Farketmez Herzaman Sen tatlı dilinle her işi cozersin genc ve dinamik akyazı icin seninleyiz Allah yar ve yardimcin olsun
Bunca yil akp ye or verdik marmara birincisi olduk karsiligi paramparca olmus yollar aksam 8 den sonra hayalet bir sehir olmamaliydi OSMAN KAROGLANLA misafirleeimizi gezdirwbilecegimiz yasanabilir bir akyazi olacak Allahin izniyle
Kadro tam anlamıyla harika herkese bu süreçte başarılar diliyorum
Enis Altıntaş hayırlı olsun kardeşim Akparti ye atacakdim seni görünce Bbp partisini kararı aldım
Ahmet Yıldırım abim bize çok iyilikleri olmuştur her zaman destekcisiyiz kendisini çok severim bize abilik babalık yapmıştır.Onun yanındayız o nereye biz oraya
Rahmet li Güzlek muhtarı vardı Mustafa amca Eli cok açikdı herkesin isine kosar Herkesi yedirir icirirdi Torunu Enis de öyle güzel bir kardeş guzel bi yoldaş Allah yolunu bahtını açık etsin Gardaşım
Yeni yüzler lazımdı çok doğru ekip olmuş.Şu mevcut atama belediye başkanı ve avanelerinden kurtarın bizi yeter artık her yer çamur pislik bıktık artık.
Enis Altıntaş ı cok iyi tanirım Ailesini Bilmem Lakin Kendisi Çok Efendi Büyüğünü Küçüğünü İyi Bilir Ticareti saglamdır Cok Araba Aldım Verdim Bence siyasetden Uzak Dur Kendini yorarsın Akyazıya Değmez Hep Mutlu Ol Başarılar Dilerim Maddi Manevi Tam Yanındayım Kardeşim
Bence baba dostu osman karaoğlanın yanına gene baba dostu AHMET YILDIRIM yakışır
Olmadı bu iş baslamadan bitti
Bu liste ile şu anda BBP akyazida iş yapamaz , ama diğer partileride görmek gerek , ama gerçekten hayal kırıklığı bir liste
Lehimize olan havayı nasilda tersine ceviriyoruz gerçekten pesss
Adeta sampiyonlar ligi kadrosu olmus.
Ne umduk ne bulduk rüzgar çabuk durdu
Osman karaoğlan ve Ahmet yıldırım' tam destek şimdi değişim zamanı Şimdi büyük birlik zamanı ☝️☝️
Böyle listemi yapılır yaaa
Tamamen hezeyan bir kaç kişi hariç bu liste iş yapmaz
Hayırlı olsun şimdiden
Nerde bi sehir plancisi itu mezunu bir muhendis meclis adayi kardesim bu kasabadan da beter santiyeye donmus ilcede yok mu bu isi cozecek bir ekip calismasi. Okumus alin teri dokmus bir allahin kulu gelsin su ilceye artik
Bu liste çok değerli isimler fakat Ahmet Yıldırım abimizi listede görmekten gurur duydum akyazı in sevilen sayılan saygı duyulan bir ismi desteklerim sizlerden yana olacaktır başarılar dilerim.
Adaşım.. senin adına çok sevindim çıktığın yolda basarilarinin devamını dilerim. İlk 4 de olman beni çok sevindirdi. Dürüst adamsın
Her zaman bir telefon kadar yakın olan ne isim düşse koşturan hastane de sıra bulamadığım da dahi işimi çözen ahmet yıldırım ailemle seninleyim kardeşim yolun açık olsun.
Ahmet yıldırımı düğün salonunda tanıdım mert babacan bir kardeş yok olsada işime kosturan karşısındakini kırmayan dürüst insan normalde akp başka yere oy atmam sen bu listeden çıktıysan akyazida oyum sana adada akp kardeşim Allah yokunu açık etsin
Ahmet Yıldırım'a ve Osman karaoğlan'a Büyük Birlik partisine desteklerimizi bildiririz
Adam bulamadınızsa ümit temizimi yazdınız yazık
Ahmet Yıldırım mı sonuna kadar destekliyoruz adam gibi adamdır 5.000 ile yanındayız
Engin Karış varsa doğru yoldayız demektir. Başarılar
Ahmet yıldırım' ın Osman Karaoğlan'nı desteklediği yerde başka yere oy yok tam destek yandı Keloğlan geliyor Osman Karaoğlan ☝️☝️
Güzel liste en azından yıllardır Akyazıyı sömüren kimse yok hepsi temiz daha önce siyasete girmemiş insanlar gördüğüm kadarıyla hayırlısı olsun
Adam gibi adam Osman Karaoğlan
Vakıf’a doğal gaz gelecekmi osman başgan.
Engin Karış adamdır... Net...
Ahmet Yıldırım Amcamızı sonuna kadar destekliyoruz.
Başkan adayı lise mezunu kalan üye adaylardan 20 tanesinden 15 i ilkokul lise mezunu :D sonra akyazı niye gelişmiyor
Hayal kırıklığı.. fos