Beşkardeşler Acelle Alışveriş
Çarşı Pazar
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun 2

Bayramda kısıtlama olacak mı?

14-07-2020 15:36:19 - AKYAZI
1234 OKUNMA | 2173 HİT
Bayramda kısıtlama olacak mı?

Petrol
Cumhurbaşkanlığı kabinesi bugün saat 15'te toplandı. Gündeme ilişkin önemli gelişmelerin ele alınacağı toplantıda "Kurban Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı?" konusunun da tartışılması bekleniyor.
 
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün saat 15:00'te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantıda "Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı?" sorusunun da gündemde olması bekleniyor.
 
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, geçen haftaki Bilim Kurulu toplantısında vaka artışlarıyla ilgili tedbirler kapsamında il bazlı bazı kısıtlamaların gündeme gelebileceğini açıklaması, 'Kurban Bayramı'nda kısıtlama olacak mı?' sorularını akıllara getirdi. Bakan Koca, açıklamasında bu haftayı işaret ederek, değerlendirme yapılacağını da sözlerine eklemişti.
 
KABİNE TOPLANIYOR
 
Bugün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, toplanacak olan kabine toplantısında da bu konunun masaya yatırılması bekleniyor.
 
KURBAN BAYRAMI'NDA KISITLAMA OLACAK MI?
 
Bilim Kurulu üyelerinin tavsiyelerinin de ele alınacağı toplantıda, koronavirüs önlemleri ve alınacak yeni kararlar değerlendirilecek. Kabinenin yaklaşan Kurban Bayramı için de olası bazı önlemleri değerlendirilmesi bekleniyor.
Güven Yapı

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
O saatler arasında yolculuk yapmaları yasaklandı
1 / 15
KARAKTEM HALI YIKAMA AKYAZI
Kök İş

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama