Boş yapıyorsunuz yapmayın çocuk haklı çıktı kazada
Karaoğlan ve refahın artıkları telefonlarında kalan son internet kotalarını burda yorum yapmaya ayırmışlar. Kahvehane ve dizi kültürünün mahsullerisiniz
Siz akrabalarınızı işe alın hatalı olsun hiç bir de toz kondurmayın arkasını kollayın milletin canı yansın hastane köşelerinde perişan olsun böyle gelip burda sağ da sol da boş laf yapıp burda kelime yapın. O eğitimi sana bi veririm o iğneyi bi batırırım hissedersin en derinlerden
Gece vakti ters istikamette olan çöp konteynırı için mi ana yolda u dönüşü yasak yerde U dönüşü yaptınız. 100 metre ilerde ışık var oradan dönüş sağlayabilirdiniz torpille yeğenlerinizi işe almaktan vazgeçtin eğitimli hakkını verenleri işe alın. Yoksa çok canlar gidecek
Belediyeyi savunanların kafasını merak ediyorum olay yerindemiydinizde bunları yazıyorsunuz ayna kontrolü yapmadan emniyet şerinde durup arkasındaki araçla mesafedi 4-5 metre kalıp sola kırıp kazaya sebebiyet verdi. İsterse 50 isterse 150 gitsin. Bu kazada tek duamız hafif yaralarla kurtulmak olmuş .
Sen boş konuşma olayı bilip bilmeden ordan gelip burda sallama o kamyon şöförü gözü nereye bakıyor akan yolda açıktan alıp dönmek nedir burdan sallama laf kalabalığı yapma
Misafir 2024-05-04 16:56:54 Ayrıcı araç nasıl çöp kamyonun arkasında durun adamlara niye bir şey olmadı düşünüyor musun da onları kurtarmak için nasıl manevra yaptı ? Böyle sen onun tanıdığı yok bunun tanıdığı adamlar hep bu çöp arabası şöförleri bunu araştır bakayım kimin tanıdığıymış. Orda olan sizin yakınızın değil bir daha söylüyorum boş yapma anlamıyorsan ben sana çok güzel anlatmasını da bilirim klavye delikanlılığı YAPMA.
Misafir 2024-05-04 16:56:54 Sen boş boş konuşma olayı gördün mü yok yok koskoca çöp kamyonunu görmüyor yok ehliyet böyle fln adamın sinirlerini germe. İşlek yerde düz yolda orda sağ tarafa yanaşıp eşşek kadar aynaya bakıp arkadan gelen arabaları görmeyip (sözde) u tabelası yok kavşak yok birden sola u atmanı çöp kamyon şöförünün sorunu değil arkadan gelen arabanın dikkatsizliği öyle mi ? Orda olan insan senin yakının olsa olayı görsen böyle boş konuşabilecek misin ?
Öncelikle harkez kafasına göre rahat rahat sallamayi biliyor önce siz kos kocaman çöp kamyonunu görüp yavaslamayi bilin ehliyet alırken mesafeyi koru diye eğitim veriyorlar dimi herkeze önce herkez iğneyi kendine batirsin belediyeyi suçlamak kolay araçlar hizmez aracı
Kardeşime çok geçmiş olsun
İlçeye giriş Batakkoy içinden değil çevre yolu olarak ve duble yol olarak verilmeli. İlçeye mi giriyorsun köye kasabaya mı belli değil. Hazır tarlalar boşken yapılsın sonra yapılamaz. Benden söylemesi.
Eğitimsiz şöför alıp dönüş olmayan yerden dönüş yaparsa böyle kazalar çok olur torpille değil emeğiyle işçi alın geçmiş olsun
Önüne geleni çöp kamyonuna şöför yaparsan olacağı bu.Şöför dediğin ek iş değil tek iş yapacak.
HEPSİ İÇİN SÖYLEMİYORUM FAKAT ÇÖP KAMYONU SÜREN PERSONEL TRAFİK KURALLARI BELEDİYE ÇALIŞANLARINA HİTAP ETMİYOR GALİBA BUNLAR KURALLARDAN UZAK BAĞIMSIZLAR RAHAT BİR ŞEKİLDE TERS YÖNDE GİDEBİŞLİYOR İSTEDİKLERİ YERDEN DÖNÜŞ YAPIYOR YANİ AKLINIZA GELEBİLECEK TÜM OLUSUZ KURAL TANIMAZ HALDELER. LÜTFEN İLGİLİ AMİRLER DAHA KURALLARA UYGUN UYAN PERSONEL SEÇİN
İlk olarak yavaş gitmeyi öğrensinler
Çok geçmiş olsun. Antibelwdiyeciler bu kazayı da belediyeye bağlamaya gelirler az sonra, heykel zihniyetli , laik ,sarhoş ve çıplak