Beşkardeşler Market 14.06.2019
BALIKÇI HÜSEYİN
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

BAŞKAN BAYRAKTAR’AVERGİ HAFTASI ZİYARETİ

27-02-2019 10:44:41 - AKYAZI
231 OKUNMA | 307 HİT
BAŞKAN BAYRAKTAR’AVERGİ HAFTASI ZİYARETİ

Akyazı Vergi Dairesi Müdürü Ali Ilgaz ve Gelir Uzmanı Şemsi İnal ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odasına (ATSO) bir ziyaret yaptı.

Akyazu Nuh Halı Yıkama

Ziyaret amacının 25 Şubat 03 Mart tarihleri arasında kutlamakta oldukları Vergi haftası olduğunu söyleyen Vergi Dairesi Müdürü Ali Ilgaz, hafta nedeniyle Sivil Toplum Kuruluşlarını, Dairemiz Mükelleflerine ziyaret yapıyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde karşılıklı olarak bilgi alışverişinde bulunuyoruz ve hafta içinde Vergi dairesi olarak yaptığımız ve yapacağımız etkinlikleri paylaşıyoruz dedi.

 Vergi Dairesi Müdürü Ali Ilgaz, ATSO ve Başkanı Şinasi Bayraktar’ın Vergi dairesi ile olan iyi ilişkilerin sürekli olarak olumlu yönde olduğunu belirterek, Sayın Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına da bize verdikleri destekten ötürü kendim ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ederim dedi.

 ATSO Başkanı Bayraktar; "Devletin vatandaşlara sunduğu hizmetlerin en önemli finansman kaynaklarından biri olan vergilerin tam ve zamanında tahsil edilmesi, vatandaşların vergi ahlakı ve bilincine sahip olması, ülkemizin kalkınması için çok büyük bir öneme sahip. Bu bağlamda bu bilinci oluşturmak amacıyla düzenlenen Vergi Haftası'nı kutluyor, vergilerini zamanında ve aksatmadan ödeyen duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

 

Ekip İnşaat & Hafriyat
BAŞKAN BAYRAKTAR’AVERGİ HAFTASI ZİYARETİ
Güven Yapı
BAŞKAN BAYRAKTAR’AVERGİ HAFTASI ZİYARETİ
BAŞKAN BAYRAKTAR’AVERGİ HAFTASI ZİYARETİ

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Toplu taşımada öncelik vatandaş memnuniyeti
1 / 15
10 K GRUP
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama