Pirinç Halı Banner 02072020
Aydın Metal
Akyazı Emlak

ATSO'dan Fransız mallarına boykota destek

27-10-2020 20:46:23 - AKYAZI
783 OKUNMA | 7570 HİT
ATSO'dan Fransız mallarına boykota destek

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Fransa mallarına yönelik boykot çağrısına destek verdi.

Alişan Bilişim
ATSO) Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransız mallarına yönelik boykot çağrısına destek vererek; "Sömürgenin merkezlerinden olan Fransa Cumhurbaşkanı Emanuel Macron, son birkaç zamandır cinnete esir politikalarına bir yenisini ekleyerek, insanlığa rahmet olarak gönderilen, hatem-ül enbiya Hz. Muhammed Mustafa’ya ilişkin sözde karikatürlere fikir özgürlüğü adına sahip çıkması ve Müslümanları aşağılamasını tel’in ediyoruz. İnanca ve değerlere savaş açanlara, kutsallarımıza hakaret edenlere karşı dayanışmayı güçlendireceğiz ve birlikte mücadele edeceğiz.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fransız mallarının boykot edilmesi çağrısını destekliyoruz. Halkımız, boykot kampanyasına katılım sağlamalı ve Ticaret erbaplarımız Fransız menşeli ürünler talep etmemelidir."dedi.
 
Sakarya Haber

Emren Bilisim Akyazi

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Sümer kap 1 ay önce2020-10-28 10:14:54

Şinasi kardeşim boykota evet ama önce fransız uçaklarından devleti temsil edenlerin kullandığı araçlardan ve en azındañ peugot ve citroen araçların ithalâtında ve reķlâmlarında kısıtlama yapılamazmı?

0
-0
Fatih 1 ay önce2020-10-27 23:42:29

Fransız malı almayın Türk malı yerli malı alın. Kısaca yabancı malları kullanmayın.

0
-0
Aradığınız Tüm Lezzetler Afiyet Izgarda
1 / 15
İSTANBUL OUTLET
Şehir Lokantası

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama