Ak parti Yeni
ETÇiM
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Pak Temizlik Marketleri Kozmetik

Asayiş Bülteni

05-11-2018 16:45:58 - AKYAZI
1014 OKUNMA | 1265 HİT
Asayiş Bülteni

Akyazı'da jandarma bölgesinde son üç günde meydana gelen 4 ayrı kazada 6 kişi yaralandı.

AKYAZI PANJUR
Jandarma asayiş raporuna yansıyan kazalar şöyle; "
 
 
Ballıkaya Mahallesinde, H.Y. yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun soluna devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.
 
 
Kayalarmemduhiye Mahallesinde E.A.C. yönetimindeki motosiklet ile seyir halinde iken yola çıkan köpek nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.
 
Küçücek Mahallesinde E.K. yönetimindeki araç ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek park halindeki araca çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.
 
 
Karaçallık Mahallesinde, Ö.K. yönetimindeki araç ile seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek bisikleti ile yola çıkan E.K. isimli çocuğa çarpması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.
İlhan Halı Yıkama Akyazı

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Cumhur İttifakı Adayları Yeni Camide kahvehane ziyareti yaptılar
1 / 15
METEX HALI YIKAMA
SRC Kursu Akyazı

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama