Allah Allah yorumlara bak. Süratli giden sürücü değil de kavşak suçlu sanki
Bu kavşakta belki onuncu kaza aynı yerde öyle bir kavis varki sonu uçurum kavise sürücü giriyor duzeltene kadar bariyere çarpıyor yada böyle olmuş orta refuj okadar geniski niye ışıklandırma yok adaparazari dan girişte köye donususte arabanın arkası dışarda kalıyor aslında döner çok geniş köye giriş çıkış için bir kaç hamle yapılıyor yetkililerin dikkatine
Bu kavşakta kim bilir kaçıncı kaza. Ölümlü kaza dahi olmasına rağmen hiçbir şekilde çözüm bulunulmadı. Artık bir çözüm bulunmasını istiyoruz.