Çetinler Kereste İnşaat Akyazı
Akyazı Aktaş Sürücü Kursu

Alaağaçspor play off şansını kaybetti

18-03-2023 21:07:05 - AKYAZI
Alaağaçspor play off şansını kaybetti

Alaağaçspor, Karasu Aziziye ile oynadığı maçta 1-1 berabere kalarak BAL ligine yükselme için play off grubunda oynama hakkını kaybetti.

Özgür Adımlar
Alaağaç Spor Yönetiminden yapılan açıklamada,
 
Sakarya Süper Amatör’deki tüm takımlardan daha önce başladıkları bu maratonun, umutları bir sonraki seneye taşıyarak sonlandığı kaydedildi.
 
'Haftaya oynayacağımız Aşağı Kirazca maçı ile ligi alnımızın akıyla tamamlamış olacağız' denilen açıklamada; "
 
Bu uzun maratonda, herşeyden öte centilmenliğe ve spor ahlakına uygun şekilde alın teri döken, kanlarının son damlasına kadar savaşan tüm sporcularımızı tebrik ederiz. Her birine mücadelelerinden ötürü teşekkür ederiz.  Grubumuzda oynayan tüm takımların da takdir edeceği üzere, hem lige kalite katan, hem de rekabeti son haftaya kadar taşıyan bu sporcu topluluğu her türlü övgüye layıktır.
 
Sporcularımıza bir hocadan çok baba gibi yaklaşan, takımın yeri geldiğinde malzemecisi yeri geldiğinde hocası olan değerli hocamıza da çok teşekkür ederiz.
 
Bu yolda beraber yürüdüğümüz, emeğini ve ekmeğini paylaşan değerli yönetim kurulu üyelerimizin her birine ayrı ayrı çok teşekkür ederiz.
 
Aynı sahada A grubunda beraber ter döktüğümüz tüm rakiplerimizi de gösterdikleri mücadelelerden ötürü tebrik ederiz. İstemeden de olsa birinin ya da bir camianın kalbini kırdıysak helallik diler, anlayış bekleriz.  
 
Ayrıca grubumuzdan Playoff maçları oynamaya hak kazanmış olan Ferizli Spor ve Karasu Aziziye Spor’u tebrik ederiz.
 
Playoff grup maçlarında, özellikle gönlümüzün ve desteğimizin arkalarında olduğu ilçemizin takımı ASAKYAZI SPOR başta olmak üzere, diğer katılımcı takımlara başarılar diler, mübarek ramazan ayının da bereketiyle sakatlıksız, kazasız belasız müsabakalar dileriz.
 
Değerli Sakarya spor camiası; Bu sene yaptığımız mücadele, bir sonraki senelerin ön gösterimiydi. Bizi izlemeye devam edin" ifadelerine yer verildi. 
UB Group

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
İmama saldırı, bıçaklandı
1 / 15
İstanbul Outlet

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Yasin Emlak