Yapabildiğin kadarını yap Mesela bu yapılanları begenmeyenler gece namaza kalkıp gözyaşları ile seccadelerini islattiktan sonra Fetih Sûresi okuyarak çok ciddi bir eylem yapmış olurlar. Hee eğer zor geliyorsa gelsinler 1 numaralı çadırımda çayımı icsinler bu esnada bana bu eylemler yerine daha faydalı neler yapılabilir anlatsınlar.
çok bilmiş sen bi***let pedalını çevir en önde gidersen en çok sen destek olmuş olursun:)
Birgün peygamberimiz(a.s.v) boş oturan bir adamı görünce selam vermeden geçiyor. Geri döndüğünde adam yere çubukla yeri eşeliyordu. Efendimiz bu sefer ona selam verdi. Sebebi sorulunca öncesinde boş oturduğunu ikincisinde ise bir gayret ve çaba içerisinde ugraş edindiğini belirtmiştir. Kimi insanlar sadece eğelencesinde suspus, kimileri de eylem içerisinde olmadığı halde sürekli eleştiri içinde, kimileri de gece gündüz en azında hareket içinde. Bu yüzden hareket halinde olanlara selam olsun.
Bu onemli sivil toplum orgutlerini hukumete karsi bozulan ekonomiye karsi hayat pahaliligina 3 dolara ithal edilen eti 600 tlye satilmasina karsi pedal cevirmeye davet ediyorum. Bayraklari da ben getiririm. Gazze icin degil de ara sira da yasadiginiz bu topraklar icin terleyin.
Birçok sosyal gurubun aynı çatı altında HEP BERABER BIR EYLEM IÇERISINE GIREBILMESI ÇOK DEĞERLI. UMARIM ÖRNEK OLUR. DÜNYADA BÜTÜN INSANLIK YURURKEN BIZ MÜSLÜMAN OLARAK SEYREDERSEK YAKIŞIR MI DUZENLEYENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN. KENDI ADIMA KATILACAGIM. GEREKSIZ KONUŞAN VE YAPILANLARA KULP TAKANLARI DA ŞIDDETLE KINIYORUM. MADEM BIRŞEY YAPMIYORSUN BARI YAPANLARI ELESTIRME.
Sayın Bülent basiret bey ,mi desem bayan mi ,bek bey yorumu gibi gelmedi de ,sizden bir öneri alalım Gazze için ,varmı öneriniz eleştiriden başka ...
Mini mini miniklerin dimağinda yer edinmek, Filistin davası ile dertlenen yeni nesillerin gelmesini sağlamak ve senin gibilerin değil de bizim gibilerin cogalmasini saglayarak , o olmasını istediğin büyüklükte büyük bir şeyler yapabilmek. Bu kadar buyum ölçekte bir şey için sen ve senin gibiler de dahil opmak üzere tek bir gayede birleşen millet lazım. Sen ve ben daha ayrı gayriyiz İsrail bizden niye korksun. Fikrin değişmez ama yazayım dedim
Sevgili Bülent Kaç yaşındasın bilmem Filistin meselesi ben doğdum var şu yaşıma girdim hâlâ var. Ben mini mini minicikken Filistin mitingleri yapılır, sloganlar atılır ve senin dediğin gibi İsrail hedefine adım adım ilerlerdi. Hiç de bir şey olmazdı. Çok haklısın Bülent. Harikasın Bülent. Ama bir şey eklemek isterim Bülent: O zamanlar hani ben mini mini minicikken, o eylemleri yapanların bir kısmı öldü bir kismi bu faaliyetin içinde davayı hâlâ canlı tutuyorlar ve benim gibi...
Aman Ya Rabbi Bundan sonra İsrail düşünsün. Biz bi***let pedalı çevirirken İsrail askerleri bir bir ölür ve kardeşlerimiz kurtulur. Hele Hele sosyal gelişimde çadır nöbeti tutarken asla İsrail askerleri Gazze de gezemez. İşte bu fikri üreten 20 sivil toplum örgütünü tebrik ederim. Keşke daha önce düşünselerdi bu kadar insan çoluk çocuk, kadın yaşlı ölmezdi. Yine de tebrikler.