Bilal Soykan ve Osman Karaoğlan ve Hasan Akcan
RTE
Çağrı Otomotiv
Hacıoğulları

Akyazı’da 3 yeni proje hayata geçirilecek

29-11-2022 13:12:33 - AKYAZI
Akyazı’da 3 yeni proje hayata geçirilecek

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nün 2023 yılı yatırım programında Akyazı’da 3 yeni projenin hayata geçirileceğini açıkladı.

Özgür Adımlar

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Akyazı’mız için önemi büyük olan bu projelerimiz ilçemize ve Sakarya’mıza hayırlı olsun. İlçemiz yeni yatırımlarla büyümeye ve gelişmeye devam edecek” dedi.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 2023 yılında Sakarya’da gerçekleştireceği yatırımları açıkladı. İl genelinde 700 milyon lirayı bulacak yatırımlar kapsamında yapımı devam eden Ballıkaya Barajı’nın yanı sıra Akyazı’da 3 yeni projenin gerçekleşeceğini açıklayan Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ DSİ ile bir süredir devam eden görüşmelerimiz sonrasında Karacasu Kanalı 2. Kısım çalışması, Taşburun Mahallesi Kamil Usta Deresi ile Altındere Kavlandere ve Yanderesi’nin ıslah çalışmaları 2023 yılı programına alındı. İlçemiz için önemi büyük olan bu yatırımların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Bu yatırımların ilçemize kazandırılmasından dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’a, İl Başkanımız Yunus Tever’e, milletvekillerimize ve DSİ yetkililerine teşekkür ediyorum. Akyazımız devlet yatırımları ve belediyemizin kendi yatırımları ile büyümeye ve gelişmeye devam edecek” ifadelerini kullandı. Kasım ayında DSİ 3 Bölge Müdürü Kağan Şan ve Sakarya Şube Müdürü Abdurrahman Cebeci ile Karacasu Deresi’nde incelemelerde bulunduklarını da ifade eden Başkan Soykan, ihale sürecinin ardından çalışmaların kısa süre içerisinde başlayacağını ifade etti.

UB Group
Akyazı’da 3 yeni proje hayata geçirilecek
Güven Yapı
Akyazı’da 3 yeni proje hayata geçirilecek
Akyazı’da 3 yeni proje hayata geçirilecek
Akyazı’da 3 yeni proje hayata geçirilecek

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Vatandaş 1 yıl önce2022-12-01 14:38:20

İMAR İSTİYORUZ İMAAARRR ARSAMIZ VAR DEĞERLENDİREMİYORUZ EV YAPAMIYORUZ KAÇAK EV YAPSAK ANANINSA GÖRÜYORSUNUZ AMA MİLLETİN ÇAĞRILARINA KULAK VERMİYORSUNUZ İMAR BU SENE GELMESİ GEREKİYOR BAŞKAN.

0
-0
Emirhan 1 yıl önce2022-12-01 14:35:11

Derelerle ne işiniz var başkanım biz imar bekliyoruz imar senelerdir imar çalışması sürüyor sonuç yok

0
-0
Ahmet 1 yıl önce2022-12-01 09:06:14

Yemyeşil memlekette bir tane ilçe merkezinde yeşil alan yok. Bizim marmaranın en büyük yemyeşil parklarına sahip olmamız lazımken araba bile park edecek alan kalmadı. böyle şehircilik böyle, belediyecilik olmaz. çocukların koşacağı yeşili göreceği alan yok koca akyazı'da . neden akyazının merkezinde insanların sabah koşusu yapacağı bi***let süreceği şöyle 30-35 dönüm alan içinde bir güzel parkı yok? İmar planlarını umarsamadan yıllardır yapılan imar değişiklikleri ile ilçe keşmekeşe döndü iyice.

0
-0
Ali veli 1 yıl önce2022-11-30 21:18:27

TAMMM HE HE HE BİZDE YEDİK.

0
-0
Muhalif 1 yıl önce2022-11-29 15:10:52

Bu 3 proje ile akyazi nasıl gelişecek islah çalışması ile kent gelişir mi? İnsanın beynine yapilan yatırımla kent gelişir. İnşaattan başka birsey bilmeyen, onu bile kitabına uygun yapmayan bir zihniyetin akyaziya hiç bir şey veremeyeceği yıllardır kanitlaniyor. İnsan kalitemiz hergun geriye gidiyor. Yolda yürümeyi bilmeyen, çöpün çöpe atılmasını ogrenmemis, karşındaki ile nasıl konuşacağını bilmeyen bir nesil, bir akyazi var karşımızda. Dereyi ıslah etmek kolay, bu insanları nasıl ıslah edeceğiz

4
-0
Kadir özmen 1 yıl önce2022-11-29 13:16:59

Tabi tabi seçim öncesi her zaman ki gibi Ziyaaaaaa

1
-0
Emekli ikramiyesi komisyondan geçti
1 / 15
Murat Optik

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Mete Emlak