Ak parti Yeni
Aydın Metal
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

Akyazı SGM den Değerli Kardeşime projesi

07-03-2019 15:46:03 - AKYAZI
475 OKUNMA | 799 HİT
Akyazı SGM den Değerli Kardeşime projesi

Büyükşehir Belediyesi Akyazı SGM Çocuk Kulüpleri tarafından 'Değerli Kardeşime’ isimli kıyafet bağışı projesi başlatıldı.

Akyazu Nuh Halı Yıkama

Akyazı SGM’den yapılan açıklamada, “23 Mart Cumartesi gününe kadar devam edecek olan kampanyamıza yeni veya kullanılmamış giysilerle ihtiyaç sahibi çocuklara destek olabilirsiniz. Çocuk giysilerinin kabul edildiği kampanya hakkında bilgi almak isteyen hemşerilerimiz 418 18 36 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler” denildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Akyazı SGM Çocuk Kulüpleri tarafından ‘Değerli Kardeşime’ isimli kıyafet bağışı projesi devam ediyor. 4 Mart Pazartesi günü başlayan kıyafet bağışı kampanyası 23 Mart Cumartesi gününe kadar devam edecek. Akyazı SGM’den yapılan açıklamada, tüm Sakaryalıları ‘Değerli Kardeşime’ kıyafet bağışı projesine katılmaya davet edildi.

‘Değerli Kardeşime’

Akyazı SGM’den yapılan açıklama ise şöyle; “Akyazı SGM Çocuk Kulüpleri olarak hayata geçirdiğimiz ‘Değerli Kardeşime’ isimli kıyafet bağışı kampanyamız sürüyor. 4 Mart Pazartesi günü başlayan ve 23 Mart Cumartesi gününe kadar devam edecek olan kampanyamıza yeni veya kullanılmamış giysilerle ihtiyaç sahibi çocuklara destek olabilirsiniz. Yalnızca çocuk giysilerinin kabul edildiği kampanya hakkında detaylı bilgi almak isteyen hemşerilerimiz 418 18 36 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler. Tüm Sakaryalıları ‘Değerli Kardeşime’ kıyafet bağışı projesine katılmaya davet ediyoruz.”

İlhan Halı Yıkama Akyazı
Akyazı SGM den Değerli Kardeşime projesi
İlhan Halı Yıkama Akyazı

YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
Cumhur İttifakı Adayları Yeni Camide kahvehane ziyareti yaptılar
1 / 15
10 K GRUP
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama