7 kesin girer üstü supriz olur
Ahh Ahh mhpli kardeşler şu tabloyu görüpte bunlara oy verirseniz sizede yazıklar olsun
Başkan Akp li meclis üyeleri Akp li, bir ülkücü olarak sadece seçilebilecek sıradan iki MHP meclis üyesinin aday gösterilmesi ne manaya geliyor? Diyorum. Tabiki bu şekilde oyumu buraya veremem!
Tanıtıma değer bir liste değil
Anlamadığım bunlar Naci Sait Oğusan Çolak’ımı tanıtacaklar bunlar bırakın oy getirmeyi birde oy kabettirirler hepimiz aynı ilçede yaşıyoruz 31 Mart gecesi sonuç ortaya çıkınca ilçe teşkilatı hatasını fark edecek bedelini başkan ve yönetimi öder.
Biz çoğunu çok iyi tanıyoruz,:!!!
Cok buyuk kadro. Adate 25 belediye baskan adayi
evet akplı mhplıler ve ıyı partılı mhplıler ve eskı mhplıler de davetlıdır
Hasan Hocanın 2014 te ki meclis listesi, Bilal beyin 2019 daki meclis listesi ve 2024 te ki listesine bakıldığında en başarılı meclis üyelerinin kimler olduğu anlaşılmaktadır. Daha nice başarılı çalışmalar dilemek gelir elimizden
Muhtarlarımız bile aza çıkarırken bunlardan daha başarılı.
ŞAMİL - MHP YUNUS EMRE - AK PARTİDEN YANLIŞ YAZILMIŞ