Yasin Emlak Yeni 2
Aydın Metal
Kuzuluk Emlak

15 Temmuz destanı Akyazı’da kutlanacak

14-07-2022 20:14:44 - AKYAZI
15 Temmuz destanı Akyazı’da kutlanacak

15 Temmuz hain darbe girişiminin 6. yılında Akyazı Çarşı içinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği gerçekleştirilecek.

YAKICI MOBİLYA
Tüm Akyazılıları etkinliğe davet eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Hain darbe girişiminin yıl dönümünde şehitlerimizi anacağız ve destansı milli birlik mücadelesini bir kez daha kutlayacağız” dedi.
 
FETÖ 15 Temmuz hain darbe girişiminin 6. yıl dönümünde Akyazı Çarşı içinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği gerçekleştirilecek. Türk Milletinin destansı mücadelesinin kutlanacağı ve şehitlerin dualarla anılacağı etkinliğe tüm Akyazıları davet eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ 15 Temmuz’da hain FETÖ mensupları devletimizi, demokrasimizi, milli birlik ve beraberliğimizi hedef alarak, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü parçalamaya yönelik darbe girişiminde bulundu.  Ancak büyük Türk Milleti tüm Dünya’ya örnek olacak bir şekilde tek millet tek yürek olarak bir kahramanlık destanı yazdı. Destansı bir mücadele ile bu hain girişimi bertaraf edildi.  Türk Milleti o gece tankın, tüfeğin, uçağın ve ağır silahların millet iradesi karşısında etkisiz kalacağını tüm Dünya’ya gösterdi” dedi.
 
Başkan Bilal Soykan, “ Bu şanlı direnişin ve Türk Milletinin yazmış olduğu 15 Temmuz Destanı’nın 6’ıncı yıl dönümünde Akyazı Çarşı içinde Akyazı Kaymakamlığımız ile birlikte 5 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği gerçekleştireceğiz. Şehitlerimizi dualarla anacağımız ve bu milli mücadele günümüzü kutlayacağımız etkinliğimize tüm Akyazılı hemşehrilerimizi davet ediyorum” diye konuştu.
 
Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi tarafından organize edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri programı ise şu şekilde;
 
10.00 Akyazı Merkez Kabristanlığı Şehit Kabirleri Ziyareti ve Kuran-ı Kerim Tilaveti
 
13.30 Cuma namazı sonrasında Gazi Süleyman Paşa Camii’nde Mevlid-i Şerif okunması
 
19.00 Tarık Genç konseri
 
21.00 Açılış Konuşması
 
- Saygı durusu ve İstiklal marşı
 
- Kur’an-ı Kerim tilaveti
 
- Sinevizyon gösterisi
 
- Protokol konuşmaları
 
21.30 Mustafa Turan - Tarihçi ( konuşmacı )
 
22.40 Tarık Genç konseri
 
23.10 Mehmet Şenokur - Akyazı Eski Müftüsü ( konuşmacı )
 
23.30 Hüseyin Güleç - Eyüp Camii emekli vaizi (konuşmacı)
 
00.13 Sela okunması
 
00.20 Dua - Akyazı Müftüsü Kâmil Özcan Demir
Ürdüç
15 Temmuz destanı Akyazı’da kutlanacak
Kobya İnşaat
15 Temmuz destanı Akyazı’da kutlanacak
15 Temmuz destanı Akyazı’da kutlanacak
15 Temmuz destanı Akyazı’da kutlanacak
15 Temmuz destanı Akyazı’da kutlanacak
15 Temmuz destanı Akyazı’da kutlanacak

YORUM YAZ

ADINIZ SOYADINIZ:
YORUMUNUZ:
Vatandaş Kemal 3 ay önce2022-07-16 11:54:25

"Aldatıldık ", " Allah bizi affetsin", " Ne istediniz de vermedik" Bunun adı devlet krizidir. Bunun adı devlet ve millete karşı işlenen suçtur. Allah affeder mi bilemem ama "Ben affetmiyorum" Cemaati palazlandıranları ve darbeye kalkışanları. Sana da aşkolsun Enişte. Daha önce haber veremez miydin?

0
-0
Ayhan tonyali 3 ay önce2022-07-15 10:04:50

O gün hangi DELİKTE oldukları belli olmayan sahtekar 16 TEMMUZCULARIN bugün meydanlarda boy göstermesi vicdanları sizlatmaktadir. Koltuğa oturdukları gün bütün mehteran takımını lav EDENLERİN kime hizmet ettikleri aşikar ortadadır ve bunu gorupte hala susanlarin sandıkta ve ahirette verecek hesapları bellidir.

0
-0
Pala Bilal 3 ay önce2022-07-14 23:13:31

Söyleyecek bir şey bulamıyorum halkı o zamanki kenetlesmeye getirecek ruh yok şuan hani mehter hani kaligrafiler boşa para harcamaya gelince harcanıyor fakat haki için sade bir program

0
-0
Akyazı'da hafızlığı tamamlayan 39 öğrenci için icazet programı
1 / 15
BELLONA
Akyazı Emlak

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama

Çarşı Pazar