ETÇiM
AKYAZI BELEDİYESİ whatshapp
Hacıoğulları Pide Kebap Lahmacun

"Bir Tutam Gençlik” Oyunu Sahnede

12-02-2018 11:59:49 - AKYAZI
1466 OKUNMA | 2618 HİT

Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu, ilk performanslarını madde bağımlılığına dikkat çekecek bir tiyatro gösterisiyle sergileyecek.

Akyazı Aktaş Sürücü Kursu
Akyazı Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi olan ve geçen yıl ekim ayında “Sokaktan Sahneye” çalışması kapsamında ilçedeki öğrenci ve gençlerin tiyatro eğitimini aldıkları Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu oluşturulmuştu.
 
Beş aylık süre zarfında drama ve sahne eğitimi alan öğrenciler, ilk performanslarını madde bağımlılığına dikkat çekecek bir tiyatro gösterisiyle sergileyecek. 
 
Madde bağımlılığı yüzünden birçok gencin hayattan koptuğu günümüzde, 57 kişiden oluşan Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu, madde bağımlılığının sebeplerini, sonuçlarını ve önemini vurgulayan teker teker aşamalarını gösteren, gençlerin yok oluşlarını anlatan, hem güldürüp hem de ders veren tiyatro oyunu için sahne alacak. 
Akyazı Belediyesi personeli Furkan Özel’in yazıp ve yönettiği “Bir Tutam Gençlik” adlı tiyatro oyunu Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi Tiyatro Salonunda 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 19.00 sahne alacak.
 
Katılımın ücretsiz olduğu tiyatro oyununa tüm gençler ve halkımız davetli.
Emren Bilisim Akyazi

İlhan Halı Yıkama Akyazı
YORUM YAZ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.Giriş yapmak için tıklayınız
E devlet ten milyonları ilgilendiren değişiklik
1 / 15
METEX HALI YIKAMA
Akyazı Panjur

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama