Özel Gülnur Sağlık Kabini

Adres
Karapürçek / SAKARYA
Faks
Cep Telefonu
0 532 169 60 54
Web Sitesi
Görüntüleme
1330
Kategorideki Özel Üyeler
Özel Gülnur Sağlık Kabini
Özel Gülnur Sağlık Kabini
Özel Gülnur Sağlık Kabini
Özel Gülnur Sağlık Kabini
Özel Gülnur Sağlık Kabini
Özel Gülnur Sağlık Kabini
Özel Gülnur Sağlık Kabini

Özel Gülnur Sağlık Kabini hizmetinizde
 
Özel Gülnür Sağlık kabini, işinde uzman ve güler yüzlü ekibiyle Karapürçek'te hizmete başlamıştır.
 
Özel Gülnur Sağlık Kabini, "evinizin sağlıkçısı" mottosuyla yola çıkmış deneyimli sağlık personelleri tarafından hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Enjeksiyon(iğne), pansuman, serum takma, yara bakımı, küçük cerrahi işlemler(dikiş) gibi bir çok işlemi güvenle yaptırabilir, sağlık sorunlarınızı danışabilir ve uzman ekibi tarafından evde sağlık hizmeti alabilirsiniz.
 
Özel Gülnur Sağlık Kabini, hemşirelik hizmetleri hem sağlık kabininde hem de evinizde verilmektedir. Tedavi ve hasta bakımı alanında hizmetlerini tıbbı etik kuralları içinde; kişiye özel gereksinimleri karşılayarak yürüten, hastalarınının yanında güvenilir bir el olduğunu hissettiren bir kuruluş olarak hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir.
 
Özel Gülnur Sağlık Kabini, sadece kliniğinde değil, hasta için en uygun koşulları hastanın evinde de oluşturup, yaşam standartlarını en üst seviyede koruyarak evde bakım ve tedavi hizmeti vermektedir.
 
SAĞLIK BAKİNİ NEDİR?
Sağlık bakanlığı tarafından izin verilen ve denetlenen sadece hemşire, ebe ve sağlık memurlarının işletebildiği; evde bakım hizmetlerinin verildiği, her türlü pansuman, enjeksiyon(iğne), serum ve sonda takımı ile küçük cerrahi işlemler vb. uygulamaların yapıldığı sağlık kuruluşudur. 
 
Evinizin sağlıkçı  Gülnur hemşire, hastaneye uzak olan köylere (mahallelere) gidip evde bakım ve tedavi hizmeti vermektedir. 
 
ATOM SERUM TEDAVİSİ
İster evinizde, ister sağlık kabininde tüm hastalara Atom serum tedavisi ile bağışıklık sistemi günlendiriliyor, salgın hastalıklara karşı korunuyorsunuz. 
 
HİZMETLERİMİZ:
* Enjeksiyon
* Pansuman
* Serum Takma
* Beslenme Sondası Takımı
* Sonda Değiştirme-Takımı
* Tansiyon - Şeker Takibi
* Küçük Cerrahi İşlemler
* Kulak Lavajı
* Buhar Oksijen Tedavisi
* Evde Hasta Bakım Hizmetleri
 
SIRA BEKLEMEYE SON!
Hastanelerde sıra beklemeden evde sağlık hizmetleri ve bakımı için arayabilirsiniz.
 
0 532 169 60 54