Yasin Emlak

Kılıç Oto

Faks
Cep Telefonu
0 536 783 64 08
Web Sitesi
Görüntüleme
1158
Kategorideki Özel Üyeler
Kılıç Oto
Kılıç Oto
Kılıç Oto
Kılıç Oto
Kılıç Oto
Kılıç Oto
Kılıç Oto

Akyazı'da aracınızın her türlü motor ve mekanik arızaları, fren ve balata bakımı, yağ ve filtre değişimleri ile lastik ve rot balans gibi uzman bakım ve onarım için doğru adres Akyazı Kılıç Oto sizlerin yanında.
 
Akyazı Sanayi Sitesi'nde uzman kadrosu ile faturalı ve garantili hizmet sunan Akyazı Kılıç Oto, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.
 
Motor, Fren, Baskı, Trigger, Yağ, Şanzıman, Defransiyel, Bilgisayarlı Rot, Bilgisayarlı Balans, Lastik Tamir ve Bakımı, Jant Düzeltme, Kamber Ayarı, Disk Fren ve Balata Bakımı, Ön Düzen Kontrolü,Alt Takım Kontrolü,Yağ Değişimi, Filtre Bakımı, Far Ayarı, Amortisör, Bilya, Aks gibi bakımlarınızda en kaliteli hizmeti sunan Kılıç Oto, her marka lastiğin de satış ve montajını gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti sağlıyor.
 
Neden Mekanik Ve Motor Kontrolünü Kılıç Oto’ya Yaptırmalıyım?
 
Motor, ateşleme sistemleri, fren sistemleri gibi tüm parçalar titizlikle kontrol edilir ve tespitlerimiz sonucu yapılması gereken bakım işlemleri, bilginiz dahilinde, anında uygulanır.
Sizinle konuşulanın dışında ekstradan bir parçanın değiştirilmesi veya ilave işlerin yapılması gerektiği zamanlarda durum önceden size bildirilir ve onayınız alındıktan sonra bu işlemler gerçekleştirilir. Çıkan eski parçaların yerine, orijinal ekipmanlar isteğiniz doğrultusunda takılır.
 
Araç alım satımlarınızda expertiz hizmeti de sunuyoruz
 
Alımını yapmak istediğiniz veya satışını gerçekleştireceğiniz aracın motorunun ne kadar iyi olduğunu öğrenmek hepimiz için önemlidir. Sadece motordan gelecek o güçlü ses değildir bizim için önemli olan. Biz otomobil kullanıcıları için önemli olan güvenli sürüş keyfidir. Güvenli sürüş keyfi içinde araç satın alırken ilk yapmamız gereken mekanik ve motor kontrolünü yaptırmak olmalıdır.
 
Tam da bunun için Kılıç Oto'ya ve deneyimli ekibine güvenmelisiniz. Bizler alımını yapmak istediğiniz veya satışını gerçekleştireceğiniz aracınızı taraf tutmadan, alıcı ve satıcı olarak değerlendirmeden sadece araç güvenliğini ve mutlu sürüş keyfini doyasıya yaşamanız için mekanik ve motor kontrolünün titizlikle yapılmasından sorumluyuz.
 
Kılıç Oto’nun diğer oto ekspertiz firmalardan farkı buradan mutlu ayrılmanız ve hizmetimizden memnun kalmanızdır.
 
Faturalı ve garantili işçilik ile aracınız emin ellerde