Beşkardeşler Multi2
ETÇiM
Akyazı Emlak

Uluslararası Taşımacılık Lüx Teknoloji İle Buluşuyor

2016-09-29 18:11:32 - Misafir YAZAR
1195 OKUNMA

Sürekli olarak gelişen ve gelişmeyen devam eden uluslararası taşımacılık sektöründen derlemeler.

Sektörün hızlı büyümesi ve alandaki Pazar payına hâkim olmak için firmaların kıyasıya yarıştığı alanda artık firmalar her yıl yeni bir değişim ve gelişim ile karşımıza çıkıyor. Eğer taşımacılık tarihinde 20 yıl öncesine baktığımızda, lojistik ve taşımacılık alanının bu kadar gelişmediğini, hizmet çeşitliliğinin bu kadar artmadığını hatırlıyor ve biliyoruz. Gerek ülkemizde gerekse yurt dışı standartlarına baktığımızda ülkemiz uluslararası taşımacılık tarafındaki teknolojik gelişme tarafında 5 yıl geriden geldiğini görüyoruz. Artan firma ve sayısı ile beraber Pazar payında küçülmeler sektörü ve firmaları yeniliği ve çeşitliliğe her geçen gün zorluyor. Bir noktadan diğer bir noktaya taşımacılık kısmında teknolojik yatırımların olması kulağa hoş gelse de bunu zamanı efektif kullanım noktasında sizlere büyük kazanç sağlayacaktır.

Ülkemizde teknolojik alt yapı konusunda bu anlattığımız gelişimleri takip eden ve yatırım sağlayan firmalardan bir tanesi de Seray Trans’dır. Seray Trans, son yıllarda gerçekleştirmiş olduğu değişimler ve gelişimler ile ismini sıkça duyurmuş firmalardandır. Teknolojik alt yapısı ile sunmuş olduğu başlıca hizmetleri şunlardır: uydu üzerinden araç takibi, %100 sigortala taşımacılık, günlük çıkışlar, kapıdan kapıya taşıma gibi lüx hizmetler müşterilerine sunmaktadır.

Her Yıl Lojistik Daha da Gelişiyor

Yukarıda da vermiş olduğumuz örnekte de görüldüğü gibi 20 yıl önceki sistemler ile artık lojistik çözümü sunulmuyor. Firmalar sürekli olarak kendilerini geliştiriyor ve de kesinlikle geliştirmelidirler. Bu hizmetler sadece teknolojik tarafta değil, insan kaynakları, müşteri temsilcileri, satış ve danışma departmanı tarafında da hizmet kalitesi desteklenmelidir. Müşterilerin ürünleri teslimat noktasına vardığında hizmet kalitenizi kendilerinde sorgulamalısınız, eğer dönüşler olumlu yönde ise müşteri odaklı bir firma olmayı başarmış ve sektördeki yerini daha iyi korumuş olursunuz.

Sizlerde lojistik ve taşımacılık hizmetlerinden herhangi birini alma ihtiyacı duyduğunuzda Dünya standartlarında bir hizmet almayı kesinlikle unutmayın. Eğer yurt dışına gidecek ürününüz varsa ve taşıma esnasında sorun yaşanmaması için firmalardan karşı tarafın dilinde iletişim kurabilecek bir danışman isteyiniz. Artık hemen hemen tüm firmalarda 3 ila 6 dil arası destek verebilen personeller mevcuttur, sizlere international transportation tarafında daha kaliteli hizmet verecektirler.

Ülkemizde ya da Global alanda karayolu taşımacılığından hariç olarak deniz, demiryolu ve havayolu taşımacılığı hizmeti alırken yine yukarıdaki standartları talep ediniz. Her ne kadar ülkemizde tüm taşımacılık modellerini sunan pek fazla firma olmasa da yine talep etmenizi önermekteyiz.

Hizmet çeşitliliği için http://www.seraytrans.com/hizmetlerimiz/ bu bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Diğer Yazıları

Pitbull besleyene 7 bin 802 lira ceza
1 / 15
ERC Cafe Bistro
BENİM DÜNYAM ANAOKULU

YAZARLARIMIZ

   

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK YORUMLANANLAR

AKYAZI HABER

Arşiv Haber Arama