Oto Elektrik Klima Servisi

Adres
Sanayi Sitesi F Blok No:21 Akyazı/Sakarya
Sabit Telefon
Cep Telefonu
0539 241 54 01
Web Sitesi
Görüntüleme
13005
Kategorideki Özel Üyeler
Oto Elektrik Klima Servisi
Oto Elektrik Klima Servisi
Oto Elektrik Klima Servisi
Oto Elektrik Klima Servisi
Oto Elektrik Klima Servisi
Oto Elektrik Klima Servisi
Oto Elektrik Klima Servisi

Kardeşler Oto Elektrik yaz aylarının gelmesiyle birlikte otomobillerde sıkça kullanılan klima temizliği ile ilgili bilgi verdi
Yaz aylarının olmazsa olmazı araç klimalarınızın bakımını erken yaptırın hem sağlığınızdan olmayın hemde doğabilecek büyük masrafların önüne erkenden geçin.
 
Araç klima bakımları, yaz aylarının gelmesiyle birlikte önem kazanmış durumda, araç klimaları sürekli çalışan donanımlardan olduklarından, klima filtreleri, klima gazı, klima parçaları zaman içerisinde eskiyebilmekte, bakım yapıldıktan sonra ihtiyaç duyuluyorsa mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Özellikle klima gazı dolumunun önemli olduğu yaz aylarında, klima gazının eksik olması sonucunca arabanızın klima sistemi istediğiniz kadar iyi soğutma yapamayacaktır. Bu da yaz aylarında sıkıcı bir durumdur.
 
ARAÇ KLİMA BAKIMLARI NE ZAMAN YAPILIR
 
Araç klima bakım zamanı, arabanızın her mevsim geçişinde mutlaka yapılmalıdır. Araç klima filtreleri ve parçaları karanlık bir ortamda olduğundan nem ve küflenmeye çok açık bir şekilde bulunmaktadır. Bakımları yapılmamış klimalar, burada oluşan bakterilerden dolayı kullanılması durumunda hastalıklar yapabilmektedir. Araç kliması bakım zamanı çok rahat bir şekilde anlaşılabilir. Arabanızın kliması iyi soğutma yapmıyorsa. Araç kliması çalıştırıldığı zaman içeride bir koku oluşuyorsa, içeriye çeşitli tozlar ve partiküller giriyorsa, araç kliması bakım zamanı gelmiş demektir. Araç klima gazı doldurma ve araç klima filtresi değiştirme işlemlerinizi Akyazıda faaliyet gösteren power akü bayii Oto elektrik klima servisi Orhan Dikmen ve Ali Musaoğlu araç kliması bakım merkezlerinde yaptırabilirsiniz. 
 
KLİMA BAKIMINDA DİKKAT ETMENİZ GEREKEN DİĞER HUSUSLAR
 
Özellikle polen filtresi değişimleri her periyodik bakımda yapılması gerekliyken, bu filtrenin değişiminin aksatılması, arabanızın içerisine bahar aylarında polenlerin girmesine sebep olabilmektedir. Bu durumda da bu tarz bir hastalığı olan araç sürücüsü, rahatsız olabilmekte ve sürüş güvenliğini tehlikeye atabilmektedir. Bunun dışında klima motoru ve klima fanının pervaneleri de zaman içerisinde zarar görebilir. Bunu anlamakta oldukça kolaydır. Araç klimasını çalıştırdığınız zaman iyi bir hava üflemesi gerçekleşmiyorsa veya klima ışığı yanmasına rağmen hiçbir hava üflemesi yoksa klima motorunuz veya klima fan pervaneleriniz bozuk anlamına gelmektedir. Böyle bir durumda önce bu parçaların tamirinin yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde klima gazı eklemesi yapılmasına rağmen arabanızın klima sistemi çalışmayacaktır.
 
OTO ELEKTRİK KLİMA SERVİSİ OLARAK 
. Bilgisayarlı arıza tespiti
. Klima bakımı gaz dolumu 
. müzik ve ses sistemleri 
. Zenon aydınlatma park sensörleri
. Alarm merkezi kilit Sistemleri 
. Marş ve Şarj tamir bakımı
. Power akü bayii - servisi
. Her marka aracın sonrouf  tamir bakım hizmetlerini de vermekteyiz
 
Orhan Dikmen ve Ali Musaoğlu 
 
OTO ELEKTRİK KLİMA SERVİSİ 
 
Orhan Dikmen
0(539) 241 5401
Akyazı Sanayi Sitesi F blok No: 21 Akyazı / Sakarya

Etiketler: