İstikbal

Dilamed

Adres
Ömercikler Mahallesi, Yahyalı Caddesi, No:32 K:1 İçözler İş Merkezi. (Kooperatif Marketin Üstü) Akyazı/SAKARYA
Sabit Telefon
0 541 893 80 51
Faks
Cep Telefonu
0 541 378 54 18
Web Sitesi
Görüntüleme
2959
Kategorideki Özel Üyeler
Dilamed
Dilamed
Dilamed
Dilamed
Dilamed
Dilamed
Dilamed

Dilamed daha da büyüyerek, artık Akyazı'da
 
En özel gününüzde ışıl ışıl olmak istiyorsanız, Dilamed en doğru adres.
 
Türiye'nin bir çok bölgesinde 25 yıllık tecrübesi ile hizmet veren Dilamed türban tasarım ve make up studio olarak artık Akyazı'da.
 
Akyazı'da açılan Dilamed açılışa özel indirimli fiyatları ile hizmete başlamıştır. Düğün, kına, nişan gibi özel günlerinizde sizlere profesyonel ekipmanları ve güler yüzleri ile ferah mekanlarında sizlere özel saat dilimlerinde hizmet sunmaktadır.
 
Kadınlar her zaman güzel olmak ister. Ama düğün günü çok güzel olmak ister. Saçıyla, makyajıyla ışıl ışıl olmaktır hepsinin hayali. Hiçbir aksilik olmasın diye günler öncesinden plan yaparlar. Fakat önemli olan, plan kadar planda yer alan kişilerin uzmanlığıdır. İşte tam bu noktada, Akyazı'da mutlak tercih edilen bir güzellik salonu var: Dilamed... Tamamı alanında uzman bayanların hizmet verdiği salon, çalıştıkları her gelinle düğün heyecanını birlikte yaşıyor. Haftalar öncesinden görüşmeye başladıkları gelini etüd ediyor ve hazırlıklarını ona göre planlıyorlar. Birlikte çalıştıkları gelinlere verdikleri güven neticesinde de gelinler her zaman salondan muhteşem ayrılıyorlar. 
 
"Her müşteri bizim misafirimizdir, onların konforu bizim için ön plandadır. Gelinlerimizin en özel günlerinde bizde en güzel anılarından biri olarak kalmak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Amacımız sizin mutluluğunuzda bizimde bir imzamızın olması. Çünkü biz birlikte çok güçlüyüz!" Düşünce yapısı ile sağlam ve güzel adımlarla ilerlemektedir.
 
0 541 378 54 18 
0 541 893 80 51
 
Ömercikler Mahallesi. Yahyalı Caddesi. No:32 İçözler İş Merkezi K:1 (Kooperatif Marketin Üstü) Akyazı/SAKARYA