Yasin Emlak

BİRTEN YAPI

Adres
Küçücek Merkez
Sabit Telefon
0264 437 90 32
Faks
Cep Telefonu
0538 528 63 16
Web Sitesi
Görüntüleme
6536
Kategorideki Özel Üyeler
BİRTEN YAPI
BİRTEN YAPI
BİRTEN YAPI
BİRTEN YAPI
BİRTEN YAPI
BİRTEN YAPI
BİRTEN YAPI

Akyazı Küçücek'te inşaat-yapı sektörünün önde gelen firması Birten Yapı, aradığınız tüm kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.
 
2014 yılında Akyazı Taşburun'da yapı sektöründe hizmet vermeye başlayan ve 2019 Yılı'nda Küçücek'e taşınarak büyüyen Birten Yapı, çalışmalarıyla Akyazı'nın lider firmaları arasında yerini aldı.
 
Ürün marka çeşitliliği ile Küçücek'te inşaat-yapı sektöründe ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz Birten Yapı, anahtar teslim işleri ve profesyonel hizmet anlayışıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. 
 
Sürekli yenilenme ve geliştirme politikasını kendine vizyon edindiği için Akyazı'da hak ettiği payı alan Birten Yapı, müşterilerine vade farksız kredi kartına taksit imkanı sunuyor. 
 
Musluk contasından mantolama malzemelerine, seramikten laminant parkeye, bahçe çitlerinden banyoya kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Birten Yapı'da inşaat ve yapı sektörü için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri uygun fiyat ve kalite güvencesiyle bulabilirsiniz. 
 
Adres: Küçücek Merkez