Sınav Koleji

Asya Tur

Adres
Cumhuriyet Mahallesi Ada Cad. Yolcu Market Karşısı
Sabit Telefon
0264 400 10 87
Faks
Cep Telefonu
0264 400 10 87
Web Sitesi
Görüntüleme
8755
Kategorideki Özel Üyeler
Asya Tur
Asya Tur
Asya Tur
Asya Tur
Asya Tur
Asya Tur
Asya Tur

Kocaeli, Gölcük, Karamürsel, Değirmendere'de Asya Tur işletmeciliği yapan Hakan Yılmaz memleketi Akyazı'ya dünya devi Asya Tur'un şubesini açtı.

 

 

1988 yılından beri birçok ilde hizmet veren ve yolcu taşımacılığında müşteri memnuniyeti öncelikli şehirlerarası seyahatte yolcuların vazgeçilmez adresi olan Asya Tur şimdi Akyazı'da.
 
Asya Tur'un Kocaeli, Harem, Ankara, Balıkesir, Bursa, Düzce, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Marmaris, Kuşadası, Didim, Bodrum, Antalya, Adapazarı, Zonguldak, Gölcük, Karamürsel, Yalova, Orhangazi ve Gemlik olarak bir çok ile seferleri mevcuttur.
 
Düzce Güven'le ortaklaşa başlatılan hizmetle her gün Akyazı'dan direk Esenler, Dudullu, Harem ve Gebze'ye otobüs seferlerimiz başladı. Ayrıca Asya Tur'la da Ankara, İzmit, Bursa, İzmir, Zonguldak seferlerimiz ve Türkiye’nin her iline seferlerimiz devam ediyor.
 
İnönü, Hastane, Konuralp, Gazi Süleyman paşa, Ömercikler, Yunus emre, Yeni, Cumhuriyet, Fatih, Alaağaç, Karaçalılık, Seyfeler ve Yağcılar mahallerimizde servisimiz vardır. 
 
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 nedeniyle önceliği siz değerli yolcularının ve çalışanlarının sağlığı olan Asya Tur, bu kapsamda alınan tüm önlemler ile sizlere konforlu bir seyehat olanağı sunuyor.
 
Ayrıca Türkiye'nin her bölgesine bilet satışı vardır.
 
Detaylı bilgi ve rezarvasyon için;
Tel: 0264 400 10 87 
Adres: Cevat Ayhan Camii(Yeni Camii) karşısı