Akyazı Platform Vinç

Adres
Dokurcun Mah. Menderes Cad. No: 22 Akyazı/SAKARYA
Sabit Telefon
05325910052
Faks
Cep Telefonu
05413095461
Web Sitesi
Görüntüleme
6050
Kategorideki Özel Üyeler
Akyazı Platform Vinç
Akyazı Platform Vinç
Akyazı Platform Vinç
Akyazı Platform Vinç
Akyazı Platform Vinç
Akyazı Platform Vinç
Akyazı Platform Vinç

Akyazı Platform Vinç ile firmanızın montaj, onarım, temizlik, kaplama işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz

Akyazı Platform Vinç olarak bünyemizde 1 adet 22m, 2 adet 25m, 1 adet 30m sepetli vinç bulunmaktadır.
Akyazı Platform Vinç olarak kiralama hizmetlerini inşaat ve şantiyelerde vermekte olup büyük ebat ve ağırlıktaki inşaat elemanlarının yüksek noktalara taşınmasını sağlıyoruz. İnşaat işlerinde zamanın önemini iyi bildiğimiz için sepetli vinç, hiyap manflif, forklift kiralama hizmetini sunarken en kaliteli hizmeti en uygun fiyata ve ne kısa sürede ulaştırmayı hedefliyoruz.
 
NEDEN SEPETLİ VİNÇ
 
Yapılarda gerek inşaat sırasında gerekse yapım sonrası onarımlar sırasından yüksek yapılara ulaşabilmek için bazı yöntemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlardan en sık kullanılanları iskele kurmak olmakla beraber son yıllarda hızla yaygınlaşmış sepetli vinç modelli bu sistemin önüne geçmiş durumdadır. Sepetli vinçler artık güvenlik sorununu neredeyse çözümlemiş durumda. Sepetli vinçler ulaşılması oldukça zor yapılarda istenilen yüksekliğe ulaşabilmek için kullanıldığı gibi dar ve bir çok aracın giremediği alanlara girmeyi de mümkün kılmaktadır...

KİRALIK VİNÇ
 
Akyazı Platform Vinç kiralama hizmetlerini inşaat ve şantiyelerde vermekte olup büyük ebat ve ağırlıktaki inşaat elemanlarının yüksek noktalara taşınmasını sağlıyor.
 
Firmamız sizin işinizi kolaya indirecek ve size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata ve ne kısa sürede ulaştırmayı hedeflemektedir. Daha detaylı ve kiralama için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
VİNÇ PLATFORM
 
Akyazı'da platform firması arıyorsanız tam adresine geldiniz...
 
Akyazı Platform Vinç olarak bu alanda her zaman bakımlı sorunsuz araçları sizlere sunmaktadır. Bu sayede işinizde hiçbir aksama olmayacağına firmamız garanti vermektedir. Sizlere her zaman son teknoloji araçlarımızla daha iyi hizmet anlayışını ilke edinen firmamız bu konuda size her türlü yardımcı olabilir.
 
SEPETLİ PLATFORM
 
Sepetli platform genel olarak her alanda tercih edilebilen bir araçtır ve sepetli olması bakımında çok rahattır. Bu tür iş makineleri boyutlarına göre farklılık göstermektedir. 20 metreden 70 metreye kadar yüksekliğe çıkabilen bir makine olan sepetli vinç güvenlik açısından da rahat bir kullanıma sahiptir ve herkesin kullanabileceği tarzda bir araçtır.
 
Sizde Akyazı Platform Vinç İle iletişime geçerek kiralama veya almak istediğiniz hizmet karşılanabilir.
 
0532 591 0052 - 0541 309 5461
Adres: Dokurcun Mah. Menderes Cad. No: 22 Akyazı/SAKARYA

Etiketler: