Akyazı Bayrak Halı Yıkama

Adres
Kuzuluk yolu üzeri
Sabit Telefon
0533 631 72 92
Faks
Cep Telefonu
0533 634 72 92
Web Sitesi
Görüntüleme
3062
Kategorideki Özel Üyeler
Akyazı Bayrak Halı Yıkama
Akyazı Bayrak Halı Yıkama
Akyazı Bayrak Halı Yıkama
Akyazı Bayrak Halı Yıkama
Akyazı Bayrak Halı Yıkama
Akyazı Bayrak Halı Yıkama
Akyazı Bayrak Halı Yıkama

Bayrak Halı Yıkama da, halılarınız tam otomatik makinalarda yıkanır ve temizlenir, doğal ürünlerle temizliği sağlanır. 
 
Bayrak Halı Yıkama, profesyonel anlamda ve hijyenik koşullara uyarak halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, halifleks yıkama, store perde yıkama, koltuk yıkama gibi temizlik hizmetlerini sizlere sunuyor. 
 
Bayrak Halı Yıkama'nın Sahibi İsmail Bayrak; Halılarınızdaki lekeleri merak etmeyin. Özel leke çıkarma ürünleri ile halılarınızdaki lekeler kolayca çıkartıyoruz. Halılarınız güneş ışığına maruz kalmadan kapalı ortamda kurutulmaktadır. Bayrak Halı Yıkama olarak halılarınızı otomatik şebeke suyu ile dört mevsim yıkıyoruz. Tamamen doğada çözünür şampuanlarla temizlenir. Rolo halinde sıkma işlemi yapılan halılarınızda kat izi, kırılma, ilmek kaçması ve deformasyon olmaz. 
 
Modern makinelerimiz ve işinde tecrübeli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmeti daima bütçenize uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Meslek dalımızda kalitenin ayrılmaz unsuru olan; Müşteri değerlerine saygıyı, kendi değerlerimize saygı olarak kabul ederiz. Güler yüzlü, sorumluluk sahibi, saygıyı yaşam biçimi belirlemiş personellerimiz ile hizmet vermekteyiz." dedi.
 
Bayrak Halı Yıkama, ekipmanları en doğru ve verimli olarak kullanan uzman çalışanlar iş kalitesinin garantisini sağlamaktadır. 
 
Halılarınız Bayrak Halı Yıkama ile emin ellerde sizde hali temizliğine önem verenlerdenseniz Bayrak Halı Yıkama'yı arayın..