İstikbal

Ak Asansör

Adres
Topağaç Mah. Mehmet Akif Sok. No:181/A Akyazı/SAKARYA
Faks
Cep Telefonu
0 553 914 37 20
Web Sitesi
Görüntüleme
857
Kategorideki Özel Üyeler
Ak Asansör
Ak Asansör
Ak Asansör
Ak Asansör
Ak Asansör
Ak Asansör
Ak Asansör

Ak Asansör, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla Akyazı da Asansör konusunda bir lider.
 
Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, düzenli olarak bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olmaz. Asansör bakımı; çalışan mekanik, elektrik ve elektronik aksamların sağlıklı çalışmasını sağlamasının yanı sıra konusunda yetkin ve gerekli yasal yetki belgelerine sahip firmalar tarafından yapılması gereken yasal bir zorunluluktur. Asansörlerinizin düzenli bakımlarının yapılması için en doğru adres Ak Asansör'dür.
 
Ak Asansör binanızdaki asansörlerin tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamladığında zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörlerinizi hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikesini ortadan kaldırır.  
 
Ak Asansör, makine dairesiz asansörler, insan asansörleri, elektrikli asansörler, sedye asansörleri, yük asansörleri, servis asansörleri, panoramik asansörler ve engelli asansörlerinin bakım, rezivyon, montaj, kurulum, onarım ve servis hizmetlerini vermektedir.
 
Asansörlerinizin ve çevre birimlerinin kullanım ömürleri sonunda sorun çıkması durumunda, konusunda uzman personelimiz arıza tesbitiyle soruna müdahale edip güvenle çalışması sağlanır.
 
Ak Asansör'ün servis bakım onarımda kullandığı yedek parça ve ekipmanlar Ülkemizin ve Dünya'nın önde gelen üreticilerinin ürünleri olup kalite olarak birinci sınıftır.
 
0 553 914 37 20
Topağaç Mah. Mehmet Akif Sok. No:181/A Akyazı/SAKARYA
 
Mail : akasansör54@gmail.com
İnstagram : @akasansor